Home Home Home
         Structura > Galeria ministrilor sănătăţii
















 

Înapoi la galerie » Miniştri ai Sănătăţii de la înfiinţarea instituţiei şi până în prezent
 
   
Eugen Nicolăescu
22.12.2012 - 26.02.2014
 
   
Raed Arafat
08.11.2012 - 22.12.2012
 
   
Victor Ponta
4.10.2012 - 08.11.2012
 
   
Vasile Cepoi
8.05.2012 - 01.10.2012
 
   
Ritli Ladislau
17.08.2011 – 27.04.2012
 
   
Cseke Attila
23.12.2009 - 17.08.2011
 
   
Adriean Videanu
02.10.2009 – 23.12.2009
 
   
Ion Bazac
22.12.2008 – 02.10.2009
 
   
Eugen Nicolăescu
22.08.2005 – 22.12.2008
 
   
Mircea Cinteză
29.12.2004 – 22.08.2005
 
   
Ovidiu Brînzan
27.11.2003 – 28.12.2004
 
   
Ionel Blănculescu
20.10.2003 – 27.11.2003
 
   
Mircea Beuran
19.06.2003 - 17.10.2003
 
   
Daniela Bartoş
28.12.2000 – 19.06.2003
 
   
Hajdu Gabor
10.07.1998 – 28.12.2000
 
   
Valeriu Stoica
24.06.1998 – 10.07.1998
Disabled first thumbnail page · Disabled previous thumbnail page· 1 · 2 · 3 Disabled next thumbnail page · Disabled last thumbnail page
Copyright © 2010 - Ministerul Sănătății. Toate drepturile rezervate